Even een korte pauze van je werkdag of les? Zet je hersenen aan het werk met onze creatieve uitdaging van de maand. Het kost je maar vijf minuten, maar het helpt je om out-of-the-box te denken en je creatieve brein aan te zetten.
Zo doe je mee aan deze creatieve uitdaging:
-
Pak een alledaags object bij je in de buurt, bijvoorbeeld een paperclip, post-it of koffiebekertje.
-
Bedenk binnen 5 minuten een compleet nieuwe manier om dit object te gebruiken. Hoe gekker, hoe beter!
-
Schrijf je ideeën op of deel ze direct met je team of leerlingen.
💡 Inspiratie:
-
Gebruik een paperclip als boekenlegger of mini-kabelbinder.
-
Zet een post-it in als label of mini-spelletje (‘raad wat ik teken’).
-
Maak van een koffiebekertje een plantenpotje of mini-speaker.
🎯 Waarom meedoen?
-
Even een creatieve pauze van de dag
-
Je traint je vermogen om anders te denken
-
Je ontdekt nieuwe invalshoeken en plezier in kleine dingen
👉 Extra uitdaging:
tag iemand die wel wat out-of-the-box-denken kan gebruiken en daag hem of haar uit om mee te doen met deze creatieve uitdaging!
We zullen elke maand een leuke opdracht bedenken om de creativiteit te stimuleren. Houd onze website of socials in de gaten voor meer opdrachten en laat ons vooral weten als je zelf een leuke opdracht weet die we kunnen delen. Een opdracht uitgevoerd? We zijn heel benieuwd naar het eindresultaat!
#AdoptIDee #CreatieveUitdaging #OutOfTheBoxDenken #CreatiefDenken #ChallengeVanDeMaand #Onderwijs #Innovatie #SamenLeren #KinderenEnOndernemers #Inspiratie #TeamChallenge #BrainBreak